Промислові тонкошарові епоксидні підлоги

Гарною ідеєю для облаштування промислового приміщення буде монтаж епоксидної підлоги тонкого шару. Дане рішення рекомендоване до використання фахівцями не тільки лише при зведенні будівлі або окремих локацій, але і під час модернізації таких. Після монтажу епоксидної підлоги компанією "Будтемп" в найкоротші терміни вдасться забезпечити відновлення або початок робочих процесів на території, що буде можливо вже практично відразу після проведення відповідних робіт.

На відміну від використання бетонної основи або просто бетонної підлоги, тонкошарова епоксидна підлога дозволить уникнути появи пилу, а також більшості видів прояву зносу будь-яких інших підлог. Прорахована технологія при виготовленні епоксидних підлог дозволяє досягти максимальної міцності покриття, практично не поступаючись бетонному.

При заливці підлог також вдається приховати всілякі нерівності і тріщини в основі, в цілому привівши покриття підлоги у всьому приміщенні в абсолютну горизонталь. Такі підлоги не змінюють своїх властивостей при настанні холодів або теплого періоду року, тому їх використання рекомендовано в тому числі і на вулиці.

Економічна складова також завидно приваблює споживачів, адже сам монтаж і виготовлення тонкошарової епоксидної підлоги є безсумнівно вигідною процедурою за рахунок відносно невеликої собівартості матеріалів.

Незважаючи на наявність демократичних цін, компанія «Будтемп» при монтажі тонкошарових епоксидних підлог виконує ряд обов'язкових технічних процедур на зразок шліфування бетонних покриттів, які будуть використовуватися в якості прошарку під верхнім епоксидним шаром. Всі роботи при цьому виконуються в найкоротші терміни, з обов'язковим контролем якості після виконання всіх етапів поставлених завдань.

Епоксидні підлоги поширені до використання в установах різного типу, а також на підприємствах різного профілю, що в свою чергу говорить про високу універсальність даного виду покриття, що явно знаходить свою перевагу перед іншими, менш жорсткими і зносостійкими, а також більш дорогими матеріалами. Серед подібних об'єктів, в яких є доцільним використання епоксидної підлоги, за призначенням можна перерахувати такі: спортзали, промислові підприємства, електростанції, медичні організації, супермаркети та інше.

У разі пошуку компанії, яка спеціалізується по монтажу тонкошарових епоксидних підлог по всій Україні, рекомендуємо звертатися саме до нас! Телефонуйте за вказаними на сторінці контактними телефонами або скористайтеся формою зворотного зв'язку для отримання консультацій.