Промислові товстошарові епоксидні підлоги

Епоксидні підлоги є відмінним рішенням при організації робочого простору в промисловій зоні підприємства або будь-яких інших приміщеннях, в яких від покриття підлоги залежить не тільки зручність організації транспортувань та інших робочих процесів, але і безпека. По суті, такі підлоги містять в собі всі необхідні властивості, необхідні при проектуванні приміщень різних типів, тим самим будучи практично безкомпромісним рішенням.

В основі промислової товстошарової епоксидної підлоги лежить прозорий матеріал, який завдяки своїй первісній структурі в кінцевому вигляді дозволяє утворити гладку і рівну поверхню, при цьому забезпечивши максимальну твердість і довговічність покриття. Ремонтопридатність такої підлоги також залишається на незмінно високому рівні, за рахунок чіпкості і всепроникній структурі матеріалу, навіть найдрібніші тріщини можуть бути відреставровані до ідеалу.

Будівельна компанія "Будтемп" спеціалізується на кваліфікованій установці епоксидних підлог по всій Україні. Одноразова і якісна заливка епоксидної підлоги дозволить надовго забути про необхідність ремонту або обслуговування промислового епоксидного полу, адже його хімічна структура дозволяє легко нейтралізувати вплив різних реагентів, механічних навантажень та різного роду тертя.

В основу якісного монтажу епоксидної підлоги від "Будтемп" закладений кваліфікований прорахунок і підготовка матеріалів, що дозволить підготувати підлогу до передбачуваних навантажень та іншим характеристикам умов використання приміщення. Різні температурні режими, щільність і частота установки великовагових об'єктів на такій підлозі практично не відображаються на якісних властивостях використання товстошарової епоксидної основи підлоги.

Товстошарова епоксидна підлога згладжує всі нерівності, якими зазвичай наділені підлоги іншого типу. Сфера застосування товстошарових епоксидних підлог є досить обширною, завдяки забезпеченню відсутності пилоутворення, стійкості до ультрафіолету, герметизації бетону, зручності прибирання, високому гарантійному терміну використання та зручності в дизайнерському оформленні, їх широко використовують в закладах харчування, магазинах, медичних закладах, офісах, паркінгах тощо.

Зовнішнім виглядом епоксидних підлог, монтажем яких займається українська будівельна компанія "Будтемп", також не варто нехтувати, адже він аналогічно технічним характеристикам підлоги, теж підлягає обговоренню. Природна структура готової підлоги, при збереженні її найважливіших якостей по твердості і стійкості, дозволила зробити його прозорим. У практичному плані це дозволяє наносити різного роду розмітку або використовувати різну текстуру в якості підкладки під епоксидне покриття.

Епоксидна смола для промислових приміщень, враховуючи можливість створення великого шару при виготовленні підлоги, завдяки перерахованим вище властивостям буде надовго позиціонуватися як надійний інструмент при будівництві, переплануванні або реорганізації промислових приміщень будь-якого класу.